Srednja škola "Sveti Sava", Kladovo
03.09.2018
Školska godina: 2018/2019.

RASPORED ČASOVA

Važi od: 01.09.2018.


RbPrezime i imePonedeljakUtorakSredaČetvrtakPetak
12345671234567123456712345671234567
1.Gavrilović Mirjana
II-3
I-1
II-1
III-1
I-1
III-3
II-1
III-3
III-1
II-3
I-1
II-1
III-3
III-1
2.Đorđević Jasmina
IV-1
I-3
II-5
I-3
IV-1
IV-3
I-3
IV-1
II-5
IV-3
3.Paunović Dragana
II-3
III-1
III-3
IV-3
I-1
II-1
III-1
II-5
III-1
II-3
III-3
II-1
II-5
IV-3
IV-3
III-1
III-3
IV-3
I-1
4.Jovanović Aleksandra
I-3
IV-1
IV-1
I-3
I-1
I-1
I-3
IV-1
IV-1
5.Gruičić Marko
I-1
II-1
II-1
IV-1
III-1
I-1
I-1
II-1
III-1
IV-1
II-1
I-1
6.Stojkovska Dragana
II-3
II-3
II-3
7.Rečević Ljubisav
III-3
III-1
II-3
II-5
IV-1
IV-1
III-3
IV-3
III-1
II-3
IV-3
III-1
IV-1
II-5
IV-3
III-3
III-1
IV-1
8.Božanović Bojan
II-1
I-3
I-1
I-1
II-1
I-1
I-3
II-1
I-1
II-1
I-3
II-1
9.Stojanović Ivan
I-1
IV-1
III-1
I-1
II-1
I-1
IV-1
III-1
II-1
III-1
10.Radonjić Ivanka
III-1
I-3
III-1
II-5
II-1
IV-1
II-1
III-1
III-1
I-3
II-1
I-1
I-1
IV-1
II-5
11.Stamenkovič Mihajlo
I-1
II-1
II-3
II-5
IV-1
II-5
I-3
IV-3
III-1
II-5
II-3
IV-1
I-3
I-1
III-1
II-1
I-3
12.Stojković Sanja
II-1
II-3
I-3
I-1
II-3
III-1
II-1
III-3
I-3
II-5
II-3
III-1
I-1
13.Stojanović Ana
I-1
II-1
III-1
IV-1
I-3
I-1
I-3
II-3
III-1
II-1
IV-1
II-3
14.Tasić Branislava
III-1
III-3
IV-1
IV-1
IV-1
IV-1
IV-1
II-5
IV-1
IV-1
III-1
III-3
15.Mudrinić Ilija
II-1
III-3
IV-1
II-3
IV-3
III-1
I-3
II-5
I-1
II-3
II-1
III-3
II-5
I-3
III-1
IV-3
IV-1
I-1
II-5
16.Spasić Igor
III-1
IV-1
I-1
IV-3
IV-3
I-3
I-1
III-3
I-3
17.Šejnjanović Aleksandar
III-3
18.Nikolić Mira
I-3
III-3
II-3
III-3
II-3
I-3
II-3
III-3
II-3
I-3
II-3
19.Jovanović Jelena
IV-3
IV-3
III-3
II-3
II-3
I-3
II-3
IV-3
III-3
IV-3
II-3
II-3
I-3
II-3
20.Aleksić-Bađić Marina
II-5
IV-3
IV-3
IV-3
II-5
III-3
IV-3
II-5
II-5
II-5
II-5
III-3
IV-3
21.Župan Irena
II-5
II-5
IV-3
II-3
I-3
III-3
IV-3
II-5
I-3
IV-3
III-3
IV-3
II-3
22.Paunović Marija
I-3
II-5
III-3
III-3
II-5
23.Mikić Bojana
II-1
II-1
24.Belić Dušan
IV-3
III-3
III-3
IV-3
25.Malički Zlatko
II-1
I-1
26.Milanović Aleksandar
II-1
I-1
27.Bobolokić Nikola
II-5
II-5
II-5
28.Tufajević Dušan
II-5
II-5
II-5
II-5
29.Srbulović Nikolina
III-1
III-3
IV-1
IV-3
II-1
II-3
II-5
I-1
I-3

Made by Ras TimeTable Software www.time-table.net