Srednja škola, Kladovo

Školska godina: 2018/2019.

RASPORED ČASOVA

Važi od: 01.09.2018.


RbPrezime i imePonedeljakUtorakSredaČetvrtakPetak
12345671234567123456712345671234567
1.Gavrilović Mirjana
II-3
I-1
II-1
III-1
I-1
III-3
II-1
III-3
III-1
II-3
I-1
II-1
III-3
III-1
2.Đorđević Jasmina
IV-1
I-4
I-3
II-5
I-2
III-5
I-3
IV-1
IV-3
III-5
I-4
I-3
IV-1
II-5
I-2
IV-3
3.Paunović Dragana
II-3
III-1
II-1
III-3
IV-3
I-1
III-1
II-5
III-1
II-3
III-3
II-1
II-5
IV-3
IV-3
III-1
III-3
IV-3
I-1
4.Jovanović Aleksandra
I-3
IV-1
II-2
IV-1
I-3
I-1
I-1
II-2
I-3
IV-1
IV-1
5.Gruičić Marko
I-1
II-1
II-1
I-1
IV-1
III-1
I-1
I-1
II-1
III-1
IV-1
II-1
6.Stojkovska Dragana
II-3
II-3
II-4
II-3
II-4
7.Rečević Ljubisav
III-3
III-1
II-3
II-5
IV-1
IV-1
III-3
IV-3
III-1
II-3
IV-3
III-1
IV-1
II-5
IV-3
III-3
III-1
IV-1
8.Božanović Bojan
II-1
I-3
I-1
I-1
II-1
I-1
I-3
II-1
I-1
II-1
I-3
II-1
9.Stojanović Ivan
I-4
II-4
I-1
II-2
I-2
I-5
IV-1
II-4
III-1
II-1
I-1
IV-1
III-1
I-4
II-1
III-1
II-2
I-5
I-2
I-1
10.Radonjić Ivanka
III-1
I-3
III-1
II-5
II-1
I-5
I-4
IV-1
II-1
III-1
I-2
III-1
I-5
I-4
I-3
II-1
I-1
I-1
IV-1
I-2
II-5
11.Stamenkovič Mihajlo
II-3
II-5
IV-1
II-1
II-5
I-3
I-1
IV-3
III-1
II-5
II-3
IV-1
I-3
I-1
III-1
II-1
I-3
I-5
12.Stojković Sanja
II-1
II-3
I-3
I-1
II-4
II-3
III-1
II-1
III-3
II-4
III-2
I-3
II-5
I-5
II-3
III-1
I-1
I-5
13.Stojanović Ana
I-1
II-1
III-1
IV-1
I-3
I-4
I-1
I-3
II-3
III-1
II-1
I-4
IV-1
II-3
14.Tasić Branislava
III-1
III-3
III-4
IV-1
IV-1
IV-1
III-2
IV-1
IV-4
IV-1
IV2
IV2
III-2
II-5
III-4
IV-1
IV-1
IV-4
III-1
III-3
15.Mudrinić Ilija
II-1
III-3
II-3
IV-1
IV-3
III-1
I-3
II-5
I-1
II-3
II-1
III-3
II-5
I-3
III-1
IV-3
IV-1
I-1
II-5
16.Spasić Igor
III-1
I-2
IV-1
I-1
IV-3
IV-3
I-3
I-1
III-3
I-3
17.Šejnjanović Aleksandar
III-3
18.Nikolić Mira
III-3
II-3
III-3
I-3
II-3
I-3
II-3
III-3
II-3
I-3
II-3
19.Jovanović Jelena
IV-3
IV-3
III-3
II-3
II-3
I-3
II-3
IV-3
III-3
IV-3
II-3
II-3
I-3
II-3
20.Aleksić-Bađić Marina
II-5
IV-3
IV-3
IV-3
II-5
III-3
IV-3
II-5
II-5
II-5
II-5
III-3
IV-3
21.Župan Irena
II-5
II-5
IV-3
II-3
III-3
III-3
IV-3
II-5
III-3
IV-3
III-3
IV-3
II-3
22.Paunović Marija
I-3
I-3
III-5
II-5
IV2
III-5
II-4
IV2
I-3
II-5
23.Mikić Bojana
II-1
II-1
24.Belić Dušan
IV-3
III-5
III-3
IV2
III-3
IV-3
IV-4
25.Malički Zlatko
II-1
I-5
I-1
I-4
26.Milanović Aleksandar
I-2
I-5
II-1
II-2
I-1
27.Bobolokić Nikola
II-5
II-5
II-5
28.Tufajević Dušan
II-5
II-5
II-5
II-5
29.Antić Gordana
II-4
III-2
IV2
II-2
IV-4
III-4
IV2
IV-4
III-2
III-4
II-2
II-4
30.Korilija Marija
I-5
I-5
31.Blagojević Nevena
IV-4
III-5
I-5
III-4
III-2
II-4
II-4
III-5
I-2
I-4
I-5
III-2
IV2
I-2
III-4
I-4
IV-4
IV2
32.Turanović Mira
II-2
I-2
IV2
III-2
III-2
II-4
II-2
III-2
IV2
I-2
II-2
II-2
II-4
IV2
33.Lazarević Dragana
I-4
III-4
IV-4
III-5
I-4
I-5
III-5
I-2
III-4
I-5
I-4
IV-4
I-2
34.Radulović Ivana
II-4
II-2
I-2
I-5
II-2
I-5
II-4
I-2
35.Milenković Ljubiša
IV2
I-2
I-5
IV2
IV2
II-2
III-2
IV2
III-2
III-2
36.Ilijević Mirjana
III-5
III-5
III-5
IV2
I-5
III-5
III-4
II-2
III-2
III-5
III-5
III-5
IV2
IV2
II-2
III-2
III-4
37.Budujkić Ratka
III-5
II-2
III-2
I-2
IV2
III-5
III-2
II-2
III-2
I-2
IV2
I-2
IV2
38.Marinović Bogoljub
I-5
II-2
III-2
III-2
III-5
III-2
II-2
III-5
II-2
II-4
I-5
II-4
III-2
III-2
I-5
III-2
II-2
39.Dimitrijević Dragan
III-2
IV2
III-5
II-2
IV2
III-5
III-5
III-2
III-2
III-2
II-2
III-2
IV2
II-2
40.Radulović Zoran
III-4
III-4
IV-4
I-4
III-4
IV-4
I-4
I-4
IV-4
IV-4
IV-4
IV-4
III-4
III-4
III-4
IV-4
41.Milosavljević Anđelija
I-4
IV-4
II-4
III-4
II-4
III-4
III-4
II-4
I-4
IV-4
II-4
II-4
I-4
I-4
III-4
I-4
42.Simić Dobrić Suzana
I-2
II-4
I-2
II-4
43.Marinović Borislav
I-5
I-2
II-2
III-5
III-5
44.Bukatarević Vladimir
III-5
I-2
I-2
II-2
I-4
III-5
III-5
III-5
45.Pavlović Bata
I-5
I-2
III-4
IV-4
I-5
I-4
I-4
I-4
I-5
46.Ćeha Božidar
IV-4
III-4
II-4
II-4
47.Sideris Mihajlo
IV2
I-5
II-2
II-4
IV-4
I-4
III-5
III-2
II-2
III-4
III-5
I-5
IV-4
I-2
I-2
III-4
I-4
II-4
III-2
IV2
48.Čučulanović Dejan
II-4
49.Srbulović Nikolina
I-5
III-1
III-3
IV-1
IV-3
II-1
II-3
II-5
III-5
III-4
I-1
I-3

Made by Ras TimeTable Software www.time-table.net